Pandemi dolayısıyla 3. Tanışma Etkinliğimiz online olarak gerçekleştirilmiştir.

Expo 2021 Hatay Gönüllüleri’nin üçüncü tanışma etkinliği gerçekleşti. Tanışma etkinliklerine devam eden Gönüllüler, soruları, önerileri ve yeni fikirleriyle Expo ve Hatay için şimdiden katkılarını sunmaya başladı.

Expo 2021 Gönüllülerimizin Atölye Çalışmaları

Gönüllülerimiz bitki müzesinde sergilenecek olan kurutulmuş bitkilerin etiketleme çalışması (herbaryum) için atölyelerimizde Expo ekibimize destek vererek hem öğreniyor,hem de keyifli zaman geçiriyorSmiling face with smiling eyes

Kukabare ekibi ile gönüllü olarak gerçekleştirmiş olduğumuz doğaçlama tiyatro gecesi

Kukabare ekibi ile gönüllü olarak gerçekleştirmiş olduğumuz doğaçlama tiyatro gecesi pandemi sebebiyle sınırılı sayıda gönüllü katılımı ile gerçekleştirildi. Katılamayan gönüllülerimiz için instagram hesabımızdan canlı yayın yapıldı. Tiyatro ekibi Expo 2021 Hatay tema ve alt temalarını işledi oyunlarında.

‘Şehrindeki Türk Bayrağı ‘temalı etkinliğimizin sergisi

Expo 2021 Hatay Gönüllüleri ile 29 Ekim tarihinde başlatmış olduğumuz ‘Şehrindeki Türk Bayrağı ‘temalı etkinliğimizin sergisi 10 Kasım’ da açıldı. Saat 09.05 te saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile gerçekleştirdiğimiz Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anma töreni sonrasında yoğun ilgi ve katılımla gerçekleşen bir sergi oldu.

Expo 2021 Hatay Gönüllüleri bir araya gelerek Expo evini yeşillendirdi.

Expo 2021 Hatay Gönüllüleri bir araya gelerek Expo evini yeşillendirdi. Bahçe bitkileri ile ilgilenen gönüllülerimizle birlikte Expo evinde mevsimsel çiçek değişimi yaptık.

Gönüllüler 2. Tanışma Etkinliği

Expo 2021 Hatay Genel Sekreteri İhsan Çakar’ın açılış konuşmasını yaptığı etkinlik, gönüllü koordinatörlerinin sunumlarıyla devam etti. Soru-cevap kısmında gönüllülerin öneri ve katkılarıyla zenginleşen toplantının 3.’sü ise çok yakında.

Üretim Fidanlığı Sera Çalışması

Expo 2021 Hatay Kisecik Üretim fidanlığında Expo gönüllülerimiz ile birlikte endemik bitkilerden, tıbbi ve aromatik bitkilere kadar pek çok farklı bitki türünün üretim çalışmalarını keyifle yürütmeye devam ediyoruz.

29 Ekim Akrilik Boya Atölye Çalışması

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı arifesinde EXPO Evimizde, Kültürel  Faaliyetler Birimi ve Expo 2021 Hatay Gönüllüleri ile Mustafa Kemal ATATÜRK resimleri yaptık.

Gönüllüler İlk Tanışma Etkinliği

Expo 2021 Hatay Gönüllüleri’nin ilk tanışma etkinliği gerçekleşti. Pandemi nedeniyle 50 kişilik kontenjanlar halinde tanışma etkinliklerine başlayan Gönüllüler, soruları, önerileri ve yeni fikirleriyle Expo ve Hatay için şimdiden katkılarını sunmaya başladı.